Tox Peel

Alternatywa dla botoxu

TOX PEEL PROGRAM to wielofunkcyjny i innowacyjny zabieg liftingująco- peelingujący , będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej. Zabieg działający na wszystkie aspekty starzejącej się skóry. Poprawia zarówno drobne linie, jak i głębsze zmarszczki, również w miejscach gdzie inne zabiegi estetyczne takie jak toksyna botulinowa, lasery czy wypełniacze nie dają gwarancji sukcesu.

W trakcie zabiegu używamy preparatów stworzonych na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników w głąb skóry. Każdy aktywny składnik zamknięty jest w liposomalnej otoczce, dzięki czemu uwalniany jest dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulega rozkładowi na jego powierzchni. Unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu gwarantuje głęboką stymulację komórek skóry, wyraźną poprawę jej jędrności oraz napięcia.
Składniki aktywne wykorzystywane w Tox Peel wnikają głęboko, mocno stymulując skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołują podrażnień ani widocznego stanu zapalnego ze złuszczaniem i zaczerwienieniem.

Przełomową formułą stanowiącą o skuteczności zabiegu TOX PEEL jest silnie liftingujący kompleks V-TOX, który zawiera Acetyl Hexapeptyd – 8 potocznie znany pod nazwą Argirelina. Jest to neuropeptyd, który blokuje sygnały nerwowe do mięśni a tym samym rozluźnia napięcia mięśniowe w skórze. Jest to przełomowy składnik przeciwzmarszczkowy który wykazuje działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej (botox-like). Badania wykazały, że 10% stężenie Argireliny redukuje głębokość zmarszczek średnio o 30% już w trakcie 30 dniowej kuracji, przez co skóra wygląda na wyraźnie młodszą. Ponadto V-TOX zawiera również czynniki wzrostu naskórka EGF i FGF, Niacynamid, 30% kompleks kwasów AHA, Centella Asiatica czyli wąkrotka azjatycka oraz ekstrakt oleju słonecznikowego.

Wszystkie te składniki działają synergistycznie stymulując komórki na różnych poziomach skóry dzięki czemu dają natychmiastowy efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych również w okolicach oczu.

Już po pierwszym zastosowaniu skóra odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd.

Efekty zabiegu:
- wyraźnie napięta skóra,
- redukcja drobnych zmarszczek,
- zmniejszone oznaki fotostarzenia,
- wyrównany koloryt skóry,
- regeneracja komórek.

Wskazania:
- Skóra z oznakami fotostarzenia.
- Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu.
- Zmarszczki utrwalone i głębokie.
- Nierównomierny koloryt.
- Skóra szara, matowa.
- Utrata jędrności.

Przeciwwskazania:
- Łojotokowe zapalenie skóry,
- Aktywne infekcje wirusowe (np. opryszczka),
- Trądzik w fazie aktywnej,
- Terapia pochodnymi witaminy A,
- Ciąża i okres laktacji

Zalecenia pozabiegowe:
Przez 7 dni po zabiegu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem SPF 50.

Czas: od 30-60 minut

Ilość: zalecana seria min. 6 zabiegów co 7-10 dni, dla podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu

mezoterapia igłowa kosmetyczka Jarocin


Umów się na zabieg już dziś