Manicure japoński

manicure japoński kosmetyczka jarocin
Manicure japoński to jeden ze sposobów na odratowanie zniszczonych paznokci.

Manicure japoński jest zanany i stosowany od ponad 400 lat. Jako pierwsze korzystały z niego japońskie arystokratki w celu poprawy kondycji oraz wyglądu paznokcia.
Jest to zabieg w całości składający się z naturalnych składników takich jak:
- keratyna - jest podstawowym budulcem paznokcia
- pyłek pszczeli - źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci
- witaminy A, H, E oraz B5 - wspomagają prawidłowy wzrost
- krzemionka z Morza Japońskiego – odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki.

Manicure japoński przeznaczony jest dla osób walczących z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Pozwala on na wygładzenie i regenerację zniszczonej i bruzdowanej płytki. Już po pierwszym zabiegu nadaje jej zdrowy wygląd oraz niesamowity blask różowej perły.

Jeżeli płytka paznokcia nie jest zbyt cienka może być on doskonałą regeneracją po hybrydzie a nawet żelu czy akrylu. Jak wiadomo takie stylizacje wymagają co jakiś czas zrobienia krótkiej przerwy z powodu przesuszenia i osłabienia płytki. Manicure japoński pozwoli przyspieszyć proces regeneracji. Intensywnie odżywi i nawilży Twoje paznokcie, dzięki czemu już po krótkim czasie będziesz mogła wrócić do wymarzonych kolorów bez obaw o kondycję paznokci.

Sam zabieg jest przyjemny i trwa około 30-40 minut. Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu - paznokcie wyglądają jak pokryte bezbarwnym lakierem, a mocne błyszczenie utrzymuje się przez około półtora tygodnia (może też trwać dłużej, wszystko zależy od rodzaju i stanu naszych paznokci).

Przez dwa tygodnie po zabiegu nie powinno się malować paznokci. Przede wszystkim dlatego, że lakier po prostu nie będzie się utrzymywał na tak mocno nabłyszczonej i natłuszczonej płytce, ale też po to, by pozwolić paznokciom się zregenerować.

Naturalne składniki, witaminy oraz minerały, w które bogaty jest manicure japoński, głęboko wnikają w strukturę płytki, dzięki czemu paznokcie rosną mocne i zdrowe. Aby jednak osiągnąć taki efekt wiele zależy od jego dokładnego wykonania przez specjalistkę i systematyczności osoby korzystającej z niego.


Umów się na zabieg już dziś